InCash Számlázó programok!

InCash Számlázó programok

Teljeskörű számlázás és készlet-kezelés kis- és nagykereskedőknek!

Ajándékutalványok!

Ajándékutalványok

2.000Ft | 5.000Ft | 10.000Ft

értékekben

Online Vitarendezés
TOP termékek
Termékajánló
Fizetési megoldás
Termék részletek

EL - Logitech M705 Marathon Wireless Laser Mouse

Raktárkészlet: 1 db
EL - Logitech M705 Marathon Wireless Laser Mouse
Tulajdonságok:
Érzékenység: 1600 dpi
Gombok száma: 8 db
Scroll (görgő): van
Csatoló felület: USB
Extrák: Lézeres érzékelő

Leírás:

A számítógépben hagyható, apró vezeték nélküli vevőegységgel ellátott, hároméves elemélettartamú vezeték nélküli lézeres egér kiváló teljesítményt nyújt.

Logitech(R) Unifying vevőegység
Az apró vezeték nélküli vevőegységet mozgás közben is a hordozható számítógéphez csatlakoztatva hagyhatja. Ezenkívül könnyen csatlakoztathat kompatibilis billentyűzetet vagy egeret.

Nagy sebességű görgetés
Egyetlen görgetéssel lapozhat át dokumentumokat és weblapokat, a fokozatos görgetés pedig pontos navigálást biztosít a listákban és a diák, illetve a képek között.

Lézeres mozgáskövetés

Kiegészítő gombok
Szeretne gyorsan váltani a programok között ? Esetleg szeretne lapról lapra lépkedni a weben egy pillanat alatt ? Az alkalmazásváltó, illetve az előre- és visszaléptető gombokkal időt takaríthat meg.

Gondosan tervezett jobbkezes kialakítás
A formatervezett, jobb kézre szabott kialakítás természetes egyensúlyi tartást biztosít, és elérhető közelségbe hozza a testre szabható vezérlőket.

Logitech M705 Marathon Cordless Laser egér

Hároméves elemélettartam
Az akár hároméves elemélettartamnak köszönhetően gyakorlatilag soha nem kell elemet cserélnie, így a környezet védelme mellett pénzt és időt is megtakaríthat.
A LED tájékoztatja az elem alacsony töltöttségéről.*

Logitech® Unifying vevőegység
billentyűzetet vagy egeret.

Nagy sebességű görgetés

Lézeres mozgáskövetés
A lézeres pontosság nyújtotta egyenletes mozgáskövetés előnyeit szinte bármilyen felületen érzékelheti.**

Kiegészítő gombok
Szeretne gyorsan váltani a programok között? Esetleg szeretne lapról lapra lépkedni a weben egy pillanat alatt? Az alkalmazásváltó, illetve az előre- és
visszaléptető gombokkal időt takaríthat meg.

Gondosan tervezett jobbkezes kialakítás

A kép illusztráció, a valóságban a termék kinézete ettől eltérhet!

Az itt található információk a gyártó által megadott adatok.

A gyártók a termékek adatait bármikor, előzetes bejelentés nélkül megváltoztathatják.

A változásért, eltérésért felelősséget vállalni nem tudunk!

• Raktárkészlet
    1 db