InCash Számlázó programok!

InCash Számlázó programok

Teljeskörű számlázás és készlet-kezelés kis- és nagykereskedőknek!

Ajándékutalványok!

Ajándékutalványok

2.000Ft | 5.000Ft | 10.000Ft

értékekben

Online Vitarendezés
TOP termékek
Termékajánló
Fizetési megoldás
Termék részletek

TELALK - Telefontartó, szélvédőre rögzíthető, Tech-protect FN0305

5 500 Ft
- Univerzális és rendkívül stabil autós tartó, amely minden szabványos funkcióval rendelkezik, biztonságos és funkcionális megoldást nyújt minden okostelefon számára.
- A tartó egy új, kétfokozatú kart használ, amely lehetővé teszi a tartó rögzítését bárhol a szélvédőn, és az erős zselés tapadókorongnak köszönhetően a legtöbb műszerfalon is.
- A Tech-Protect univerzális autós tartó teleszkópos karral rendelkezik, hogy a felhasználónak még több lehetőséget biztosítson okostelefonja vezetés közbeni megjelenítésére és használatára.
- A beszerelés rendkívül egyszerű, egyszerűen zsírtalanítsa a területet, ahová a tartó fel akarja ragasztani, húzza meg a kart, és kész!
- A tapadókorong ragadós tulajdonságainak megőrzése érdekében, kérjük, a visszahelyezés előtt mossa le folyó víz alatt.

TERMÉKJELLEMZŐK:
- 360 fokban forog
- 6 cm és 9 cm széles eszközök befogadására alkalmas
- A teleszkópos kar lehetővé teszi, hogy a tartót bármilyen kívánt pozícióba beállítsa
- Bármilyen felületre való tapadókorongos kompatibilitás

A KÉSZLET TARTALMAZZA:
1 x Tech-Protect tartó

A kép illusztráció, a valóságban a termék kinézete ettől eltérhet!

Az itt található információk a gyártó által megadott adatok.

A gyártók a termékek adatait bármikor, előzetes bejelentés nélkül megváltoztathatják.

A változásért, eltérésért felelősséget vállalni nem tudunk!

Webáruház készítés